Facet też kobieta

Facet też kobieta (Work It, 2012) – amerykański serial telewizyjny nadawany przez stację ABC od 3 stycznia 2012 roku jogging water bottle. W Polsce premiera serialu odbyła się na antenie Comedy Central dnia 8 października 2012 roku. Stworzony przez Andrew Reicha i Teda Cohena.

Serial koncentruje się na dwóch bezrobotnych mężczyznach, którzy wierzą, że obecna recesja gospodarcza oraz brak pracy dotknął bardzej mężczyzn niż kobiety. Lee (Ben Koldyke) i Angel (Amaury Nolasco) postanawiają udawać kobiety, by dostać pracę przedstawicieli firmy farmaceutycznej.

Produkcja wywołała lawinę negatywnych recenzji wśród krytyków. Serwis Metacritic dał notę 19 punktów na 100. IGN odcinek pilotażowy ocenił na 0 jogging waist pack, co nie zdarzyło się od 1998 roku. USA Today natomiast dał jedną gwiazdkę na cztery. „To jeden z najgorszych seriali komediowych w dziejach“ – uznała Maureen Ryan z HuffPost TV.

Serial wywołał też kontrowersje. Grupa LGBT wyraziła zaniepokojenie stwierdzając, że serial trywializuje przeszkody napotykane przez osoby transgenderyczne w miejscu pracy. Grupy, które także sprzeciwiły się produckji to m.in. Human Rights Campaign, the Los Angeles Gay and Lesbian Center’s Transgender Economic Empowerment Program i the Transgender Law Center. Twórcy narazili się także opinii publicznej kwestią, którą wypowiada bohater grany przez Amaury’ego Nolasco: „Jestem z Portoryko. Byłbym świetny w sprzedawaniu narkotyków“ belt water bottle.

„Dowcip“ ten wywołał falę oburzenia na Facebooku i Twitterze. Przed studiem ABC w Nowym Jorku przeszła demonstracja.

Comments are closed.

Kelme Outlet

MCM Rucksack | Kelme | maje dresses outlet| maje dresses for sale

kelme paul frank outlet new balance outlet bogner outlet le coq sportif outlet MODETRENDS Outlet Moderegeln Regelbr眉che